Losowe zdjęcie

Wesele

 Wesołych Świąt !!!

wesoych


1

Wszystkich sympatyków klubu CWS (Club Weteranów Szos) zapraszamy do oddawania głosów w drugiej edycji kryształowych i drewnianych magnesów www.magnes.tv/glosowanie

Klub CWS został nominowany w kategoriach: wydarzenia roku 2014 oraz instytucja roku, a członek naszego klubu Andrzej Zdrojewski – osobowość roku.

 Wydarzeniem było przywrócenie do „życia” amfiteatru w Stoczku Łukowskim. Budynek pozyskaliśmy na czas określony od urzędu miasta a mimo to w jego funkcjonalność klub weteranów szos włożył dużo serca, pracy społecznej i środków finansowych własnych jaki pozyskanych, a wszystko to dla Was nasi Wyborcy.

Nasz kolega z klubu Andrzej Zdrojewski to postać znana w gronie motocyklistów i nie tylko. Jego zasługi społeczne widać w licznych przedsięwzięciach których jest inicjatorem między innymi; odsłonięcie „mówiącego kamienia” ;tablicy V rejonu żołnierzy AK obwodu Łuków w Wojcieszkowie,czy 11 Listopada w Łukowie.


 Informujemy, iż na dzień 20.12.2014 r. zaplanowana jest wigilia klubu cws1982 w dworku Zgórznica. Zapisy przyjmuje prezes Leszek do dnia 10.12.2014. Po wigili chcielibyśmy zająć się jeszcze sprawami klubu, a mianowicie akceptacją statutu. Jeżeli ktoś z Nas chciałby się zapoznać wcześniej z propozycją statutu, proszę przysłać mail ze swoim adresem na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. odpiszemy.


W sobotę (22.11.) po zakończeniu prac około godziny 17.00 w naszej siedzibie odbędzie się zebranie klubu CWS, będzie to ostatnie spotkanie przed wigilią!!


Przypominamy, że na sobotę 22.11.2014 r. zaplanowane są kolejne prace remontowe naszej siedziby (co zostało ustalone na ostatnim zebraniu klubu CWS). Liczymy na 100% frekfencję.


   OSTATNIE POŻEGNANIE Ś.P. MACIEJA [*]

W poniedziałek 10.11 2014r zmarł nasz kolega Maciej Chadaj, członek klubu Bears Riders Łuków. 

Maciej

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w sobotę 15.11.2014r.
O godz. 13 w kaplicy przy szpitalu odbędzie się uroczystość pożegnania Maćka. Jest to część uroczystości zarezerwowana dla rodziny i najbliższych przyjaciół. 
O godz. 14 w Kościele Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego odbędzie się msza pogrzebowa.
Po mszy ciało Maćka zostanie złożone na miejscowym cmentarzu.
Motocykliści, którzy chcą pożegnać Maćka, zbierają się o godz. 12.30 na parkingu stacji Orlen na ul. Radzyńskiej.


 

 

 11 Listopada w Łukowie

Zaprasza organizator: Club Weteranów Szos


 

ZEBRANIE KLUBU CWS

W dniu 09.11.2014r (niedziela) w naszej siedzibie (amfiteatr) o godzinie 16.00 odbędzie się zebranie klubu CWS. Mamy do omówienia bardzo ważne tematy dotyczące funkcjonowania klubu w 2015 roku m.in. kalendarz przyszłych imprez i dalszych prac remontowych, dlatego musimy być wszyscy!

                                                                              Zarząd CWS


 

obrazek027     obrazek028


"Nowe" zdjęcia w zakładce historia. Jeżeli ktoś z Was rozpoznaje siebie lub inną osobę na tych zdjęciach to zapraszamy do wysyłania e-maili z informacją kto i na którym zdjęciu się znajduje.

adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Zapraszamy na wirtualny spacer w Clubie Weteranów Szos

http://zwiedzajlubelskie.pl/stoczeklukowski


ZAPROSZENIE

Motoklub Armaty serdecznie zaprasza dnia 18.10.2014 motocyklistów z klubu CWS na zakończenie sezonu motocyklowego 2014.

Program:

12.00 Msza św. w Kościele parafialnym

13.00 Różaniec w intencji zmarłych motocyklistów

13.30 Ciepły posiłek


 

plakat1


 

© Club Weteranów Szos. All Rights Reserved.

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! templates by Engine Templates